کابینت مدرن

کابینت مدرن:

آشپزخانه ای مدرن و امروزی! شاید در میان خانم های خانه دار تعداد کسانی که علاقه مند به دکوراسیون و کابینت آشپزخانه مدرن هستند نسبت به طرفداران سبک کابینت کلاسیک بیشتر باشد. استفاده از دکوراسیون و کابینت کلاسیک به دلیل سبک و سیاق خاص کابینت کلاسیک نیازمند فضاهای بیشتری است وکلاا دکوراسیون و چیدمان را به سمت سنتی بودن و یا بعبارتی سلطنتی تر شدن پیش می برد.

کابینت مدرن:

کابینت مدرن نسبت به کابینت کلاسیک نیازمند فضای کمتری است و این نوع کابینت ها بلند تر و کشیده ترند و ارتفاع آنها کمی بیشتر از نوع کلاسیک است.

ترکیب کابینت مدرن به سمت سادگی پیش می رود و اغلب از متریال های ساده مثل انواع ام دی اف،های گلاس،نیمن و غیره برای ساخت آنها می توان استفاده نمود.

دستگیره های این نوع کابینت ها معمولا ساده می باشد و حتی گاهی برای این نوع کابینت ها اصلا دستگیره ای بکار نمی رود که در آن صورن این نوع کابینت ها با کمی فشار بازوبسته می شوند.

کابینت مدرن

در طراحی کابینت مدرن و در اجرای آن معمولاً ورق های ام دی اف از نوع معمولی یا مات و نیز ورق های هایگلاس از نوع ملامینه و یا پلی گلاس استفاده می شود. ورق های مورد استفاده در این کار می تواند ام دی اف ایگر اتریش ، ام دی اف نیمن آلمان پلی گلاس ، ام دی اف نیمن آلمان کریستال ، ام دی اف ایشیک ، ام دی اف ای جی تی ترکیه ، ام دی اف آلویک ، ام دی اف فینسا اسپانیا باشد.

گالری کابینت مدرن