کابینت چوب

کابینت چوب

کابینت چوب:

کابینت آشپزخانه از جنس چوب این روزها توجه بسیاری از خانم های خانه دار را به خود جلب کرده است.استفاده از چوب مزیت های خاص خود را دارد .اولین نکته این که ،چوب دارای زیبایی و چشم نوازی خاص خود می باشد و برای افرادی که علاقه مند به دکوراسیون کلاسیک می باشند بهترین گزینه است.

کابینت چوب:

از نظر قیمت کابینت های چوبی گرانتر از کابینت های از جنس MDF هستند. همچنین ورق های خاصی که دارای روکش چوب نیز هستند در بازار موجود می باشد. استفاده از ورق های با روکش چوب این مزیت را دارد که علاوه بر زیبایی چوب، در طرح های کلاسیک دارای قیمت پایینتر و مناسبتری هستند. این ورق ها را خانواده هایی دارای سطح درآمد متوسط هم می توانند استفاده کنند. استفاده از وروق های دارای روکش چوب در کابینت های چوبی طرح کلاسیک روز به روز در حال گسترش و جا افتادن در بین مردم هستند. شرکت آرین آرایه این خدمات را از متری ۲ میلیون تومان تا ۵ میلیون تومان در اختیار دوستان عزیز و همشهریان قرار می دهد.

کابینت های چوب همچ+نان که دارای زیبایی خاص خود هستند دارای قیمت های به مراتب بالاتری بوده و همچنین استفاده از آنها می بایست رعایت اصول مصرف نیز انجام شود. مثلاً تماس مستقیم با آب و میزان آن می تواند سبب خراب شدن کابینت شود. بنابراین در صورت استفاده درست آن عمر بالایی دارند.